Trojmiasto.pl: Fakty i opinie

Zatrzymali oszusta, który okradał seniorów
Zatrzymali oszusta, który okradał seniorów Podawał się za pracownika gazowni lub firmy zajmującej się telewizją kablową, wchodził do mieszkań seniorów i - korzystając z ich nieuwagi - okradał je. 33-latek z Gdyni został zatrzymany, na razie postawiono mu trzy zarzuty.
więcejPokazy lotnicze wrócą latem do Gdyni
Pokazy lotnicze wrócą latem do Gdyni Druga edycja pokazów Gdynia Aerobaltic ma przynieść nawet dwukrotnie więcej atrakcji dla miłośników akrobacji lotniczych połączonych z pirotechniką. Trzydniowa impreza, która odbędzie się w dniach od 17 do 19 sierpnia, przeniesie się częściowo z plaży na lotnisko na Babich Dołach , gdzie jednak za wstęp na pokazy trzeba będzie prawdopodobnie zapłacić.
więcejIluminacje świąteczne w Sopocie
Iluminacje świąteczne w Sopocie Odświętnie przystrojone miasto, choinki w przestrzeni miasta, ozdoby, girlandy i kurtyny świetlne - także Sopot uruchomił już świąteczne iluminacje.
więcejKamienna blokada przy ul. Jabłoniowej
Kamienna blokada przy ul. Jabłoniowej Kamienna zapora i jednoznaczny przekaz - od 1 stycznia wjazd i wyjazd z osiedla przez dotychczasową bramę będzie niemożliwy. To wynik sporu skłóconych mieszkańców osiedla Orle Gniazdo z zarządcą biurowca Nordika.
więcejAuta wjechały w płot posesji w Sopocie
Auta wjechały w płot posesji w Sopocie Do nietypowej kolizji doszło przed godz. 9 na ul. Bitwy pod Płowcami w Sopocie. Samochody volvo i BMW zderzyły się, a następnie wjechały na posesję, powalając płot i zatrzymując się dopiero przy budynku.
więcejBiletomaty wciąż mają usterki
Biletomaty wciąż mają usterki Mimo zapewnień ZTM i Mennicy Polskiej nowe biletomaty wciąż stwarzają pasażerom więcej problemów, niż przynoszą pożytku. Nasz czytelnik wykrył kolejną usterkę w ich oprogramowaniu. ZTM nie jest jednak w stanie pociągnąć wykonawcy automatów do odpowiedzialności i nałożyć na niego kar umownych.
więcejMikołajkowy tramwaj w środę na torach
Mikołajkowy tramwaj w środę na torach Nauka pierwszej pomocy, wykłady dotyczące idei oddawania organów do przeszczepu, badania profilaktyczne, a do tego św. Mikołaj, słodki poczęstunek i świąteczna atmosfera - to wszystko czekać będzie na pasażerów w mikołajkowym tramwaju, który będzie jeździł po Gdańsku 6 grudnia.
więcejPrzystanki PKM w Gdyni już gotowe
Przystanki PKM w Gdyni już gotowe Zakończono budowę dwóch przystanków kolejowych - PKM Gdynia Karwiny i PKM Gdynia Stadion . Pierwsi pasażerowie w podróż stamtąd odjadą już 10 grudnia. Na ten dzień przypada też dzień otwarty nowych przystanków.
więcejIluminacje świąteczne w dzielnicach Gdyni
Iluminacje świąteczne w dzielnicach Gdyni Gdyńskie iluminacje rozświetliły we wtorek Pogórze, Obłuże i Oksywie. W centrum Gdyni świąteczna oprawa zostanie uruchomiona w środę wieczorem w trakcie imprezy mikołajkowej na pl. Grunwaldzkim .
więcejGdańsk: manifestacja w obronie sądów
Gdańsk: manifestacja w obronie sądów Ulicami centrum Gdańska, spod kina Krewetka, obok prokuratury, pod Sąd Okręgowy, przeszli uczestnicy "Marszu za Konstytucją". Protestujący manifestowali swój sprzeciw wobec łamania ustawy zasadniczej, upolitycznieniu prokuratury i samorządów. W manifestacji wzięło udział ok. 300 osób. Centrum Gdańska zakorkowało się na ok. 40 minut.
więcej