Trojmiasto.pl: Dom

Havlove. Idealna lokalizacja do życia
Havlove. Idealna lokalizacja do życia Przy al. Vaclava Havla , w doskonale rozwiniętej dzielnicy, za sprawą dewelopera Domesta, powstaje zupełnie nowe osiedle. To projekt stworzony z myślą o potrzebach rodzin z dziećmi i każdej osoby, która ceni sobie wygodę codziennego życia w mieście.
więcejGdynia: sąsiedzi zaskoczeni budową
Gdynia: sąsiedzi zaskoczeni budową Mieszkańców domu przy ul. Waszyngtona w Gdyni codzienne rano budzi hałas maszyn i robotników pracujących tuż za ich oknami. Od gdyńskich urzędników usłyszeli, że zgodnie z przepisami budowa apartamentowca na ich posesję nie oddziałuje, więc nie musieli być o niej poinformowani.
więcejZmywanie naczyń. Jak zaprojektować wygodną kuchnię
Zmywanie naczyń. Jak zaprojektować wygodną kuchnię W kuchni spędzamy zwykle dużo czasu. Żeby można było działać tutaj szybko i sprawnie, warto w czasie urządzania tego pomieszczenia zwrócić uwagę nie tylko na ładną zabudowę, ale też na aranżację poszczególnych stref. Jedną z nich jest strefa zmywania.
więcejPastelowe. Mieszkania w zielonej okolicy
Pastelowe. Mieszkania w zielonej okolicy Cicha, zielona okolica, świetnie skomunikowana z centrum miasta, to wymarzone miejsce do życia. Dodatkowo, funkcjonalny układ mieszkań, technologie typu eHOME control i nowoczesna architektura. Wszystkie te cechy odnajdziemy w jednej z najnowszych inwestycji Dekpol S.A., realizowanej przy ulicy Pastelowej w Gdańsku .
więcejMuszla koncertowa w Gdyni czeka na remont
Muszla koncertowa w Gdyni czeka na remont - Dlaczego muszla koncertowa na pl. Grunwaldzkim w Gdyni w środku sezonu wygląda tak fatalnie? - pytają mieszkańcy. Urzędnicy przypominają, że jej modernizacją ma zająć się prywatny inwestor, który zapewnia, że w lipcu chce rozpocząć prace.
więcejJak sfinansować zakup mieszkania?
Jak sfinansować zakup mieszkania? Gotówka i kredyt to najczęściej spotykane sposoby finansowania zakupu nieruchomości. Są jednak sytuacje, kiedy kupujący kredytu nie dostanie, na przykład ze względu na formę zatrudniania albo brak wkładu własnego. Można sobie wtedy pomóc leasingiem lub szukaniem okazji do zamiany.
więcejJak i kiedy zmieni się ul. Mickiewicza?
Jak i kiedy zmieni się ul. Mickiewicza? W ciągu roku ma powstać wizja upiększenia ul. Mickiewicza we Wrzeszczu, która głosami czytelników Trojmiasto.pl wygrała plebiscyt "Ulica do zmiany". Na podstawie tego projektu mieszkańcy będą mogli lobbować za zdobyciem pieniędzy na faktyczną zmianę swojej ulicy.
więcejBiurowiec z drewna przy al. Grunwaldzkiej
Biurowiec z drewna przy al. Grunwaldzkiej Dwupiętrowy biurowiec wykonany niemal wyłącznie z drewna stanie przy al. Grunwaldzkiej . Z betonu będzie tu jedynie część podziemna i szyb windy. Inwestorem jest firma z Gdańska.
więcejMieszkańcy nie chcą oddać podwórka
Mieszkańcy nie chcą oddać podwórka Po tym, jak radni zezwolili na zabudowę terenu obok Banku Polskiego w Gdyni, urzędnicy spytali mieszkańców sąsiadującego budynku przy ul. Zgoda, czy mają prawo do zajmowania podwórka. - Nie mamy wyjścia, będziemy dzierżawić teren, nie chcemy, żeby i ta działka została sprzedana - opowiadają rozgoryczeni postawą urzędników mieszkańcy.
więcejWszystko o remoncie dworca Gdańsk Główny
Wszystko o remoncie dworca Gdańsk Główny Kolejarze ogłosili przetarg na rewitalizację dworca głównego PKP w Gdańsku. Budynek zostanie odświeżony, będzie nowa hala podróżnych i dłuższy tunel pod dworcem. Przebudowa potrwa dwa lata.
więcej