Trojmiasto.pl: Motoryzacja

Niewybuch utrudnił ruch na Morskiej
Niewybuch utrudnił ruch na Morskiej Przy stacji benzynowej na ul. Morskiej 58 na Grabówku wykopano niewybuch z czasów II wojny światowej. Prawdopodobnie to bomba lotnicza. Przez blisko dwie godziny ul. Morska była z tego powodu zamknięta dla ruchu.
więcejTrójmiejscy policjanci także protestują
Trójmiejscy policjanci także protestują Pouczenia zamiast mandatów za drobne przewinienia. Oto forma protestu, na którą zdecydowało się wielu funkcjonariuszy policji w całym kraju, w tym także policjanci z Trójmiasta. Stróże prawa domagają się godziwych warunków pracy, m.in. podwyżki o 650 zł, wypłacania pełnego wynagrodzenia za nadgodziny oraz przywrócenia poprzedniego systemu emerytalnego.
więcejPonad 1150 podróży A1 z aplikacją płatniczą
Ponad 1150 podróży A1 z aplikacją płatniczą Kierowcy testują aplikację na telefony, która powinna skrócić postój samochodem na bramkach autostrady A1. Przez pięć dni pobrało ją 5 tys. kierowców. Skorzystano z niej ponad 1100 razy.
więcejNowa Kia Ceed: jest coraz lepiej
Nowa Kia Ceed: jest coraz lepiej Każda motoryzacyjna marka ma w swojej gamie dziecko, które kocha jakby trochę bardziej od pozostałych. Bez wątpienia takim samochodem dla Kii jest kompaktowy Ceed. W Trójmieście właśnie zadebiutowała trzecia generacja tego bardzo lubianego przez kierowców, ale i polską policję modelu.
więcejWkrótce remont Chłopskiej i Grunwaldzkiej
Wkrótce remont Chłopskiej i Grunwaldzkiej W wakacje Gdańsk zamierza wyremontować kluczowe fragmenty al. Grunwaldzkiej w Oliwie i ul. Chłopskiej na Przymorzu . Za płaskie jak stół drogi przyjdzie zapłacić miastu 14,5 mln zł.
więcejStudenci zaprezentowali swój bolid
Studenci zaprezentowali swój bolid Studenci Politechniki Gdańskiej dopięli swego - zebrali potrzebne środki i ukończyli budowę bolidu, którym już niebawem wystartują w studenckiej Formule 1. W piątek oficjalnie zaprezentowali swoją maszynę.
więcejAplikacja pomoże rozładować korki na A1?
Aplikacja pomoże rozładować korki na A1? Aplikacja do poboru opłat na autostradzie A1 ma rozładować korki na bramkach. Pomoże ci, jeśli prowadzisz osobówkę, motocykl lub dostawczak oraz skorzystasz z przeznaczonej do obsługi systemu bramki w Rusocinie lub Toruniu.
więcejTrzeci dealer Jeepa w Trójmieście
Trzeci dealer Jeepa w Trójmieście Firma Schewe została trzecim trójmiejskim przedstawicielem marki Jeep. 27 czerwca dealer, który kojarzony jest z marką Fiat, podpisał kolejną umowę z Grupą FCA. Na jej mocy został autoryzowanym punktem sprzedaży i serwisu aut marki Jeep. Firma otrzymała również prawo do serwisowania samochodów z gamy Alfa Romeo.
więcejNiepewna przyszłość Autodromu Pomorze
Niepewna przyszłość Autodromu Pomorze Spór z gminą może sprawić, że Autodrom Pomorze ograniczy swoją działalność. Niewykluczone, że już niebawem ODTJ w Pszczółkach otrzyma zakaz organizacji imprez w weekendy.
więcejPijany kierowca ujęty na stacji benzynowej
Pijany kierowca ujęty na stacji benzynowej "Wydmuchał" ponad dwa promile alkoholu i ciążył na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów - a mimo to jechał samochodem. Na stacji benzynowej w Gdańsku przypadkowi klienci ujęli pijanego kierowcę i przekazali go policji. Nietrzeźwy 22-latek próbował oszukać stróżów prawa i podczas weryfikacji tożsamości podał dane swojego brata.
więcej