Trojmiasto.pl: Motoryzacja

Auto w stawie na osiedlu we Wrzeszczu
Auto w stawie na osiedlu we Wrzeszczu W sobotę ok. godz. 19 na terenie osiedla Garnizon we Wrzeszczu kierujący samochodem wjechał na lód, który pękł, przez co przód auta znalazł się się wodzie.
więcejMożna budować wiadukt Biskupia Górka
Można budować wiadukt Biskupia Górka Władze Gdańska podpisują umowę na budowę wiaduktu Biskupia Górka wraz z parkingiem w sąsiedztwie. Inwestycja ma być gotowa latem 2019 r. Prace ruszą wiosną.
więcejFinał wielkiej wyprzedaży w Toyota Walder
Finał wielkiej wyprzedaży w Toyota Walder Wielka wyprzedaż rocznika 2017 w salonach Toyota Walder wkracza w decydującą fazę. W dniach 3 i 4 marca trójmiejski przedstawiciel japońskiej marki zaprasza wszystkich zainteresowanych na dni otwarte, które odbędą się w obu salonach dealera - w Chwaszczynie i w Rumi.
więcejTrójmiejski debiut BMW X2
Trójmiejski debiut BMW X2 Trójmiejski przedstawiciel marki BMW, dealer Zdunek, zaprasza wszystkich zainteresowanych na premierę zupełnie nowego modelu bawarskiego producenta - X2. Crossovera będzie można zobaczyć na żywo w tę sobotę w gdyńskim salonie przy ul. Druskiennickiej 1 .
więcejPo pożarze Galeria Morena działa normalnie
Po pożarze Galeria Morena działa normalnie W środę po południu na parkingu pod centrum handlowym na Morenie spłonęły trzy samochody. Na skutek zadymienia trzeba było przeprowadzić ewakuację całego obiektu handlowego. Galeria pracuje już normalnie.
więcejTrzy wyjątkowe Mercedesy warte 2,8 mln zł
Trzy wyjątkowe Mercedesy warte 2,8 mln zł Co rusz na parking gdyńskiego salonu BMG Goworowski trafiają unikatowe i horrendalnie drogie modele z gwiazdą na grillu. Kilka dni temu dealer odebrał dostawę trzech nieprzeciętnych modeli, których wartość przekracza 2,8 mln zł, a łączna moc wynosi 1792 konie mechaniczne.
więcejAuta flotowe zablokowały parking
Auta flotowe zablokowały parking Lokatorzy bloków przy ul. Powstania Listopadowego na Morenie narzekają na parkujące przed ich domami samochody flotowe. Mieszkańcy twierdzą, że wszystko wygląda tak, jakby ktoś wykorzystywał wspólny parking do prowadzenia działalności gospodarczej.
więcejBracia Collins otwierają warsztat w Rumi
Bracia Collins otwierają warsztat w Rumi Zaczynali od warsztatu w Londynie, w którym realizowane są odcinki do programu telewizyjnego "Odjazdowe bryki braci Collins". Fala sukcesu i popularność pozwoliły im rozwinąć biznes o kolejne obiekty, w których przerabiają samochody. Po stolicy Anglii przyszła pora na Dohę i Warszawę. 17 marca do tego grona dołączy czwarte miasto - Rumia.
więcejDecyzja sądu ws. Obwodnicy Metropolitalnej
Decyzja sądu ws. Obwodnicy Metropolitalnej Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie podtrzymał ważność kluczowego dokumentu, który jest niezbędny do rozpoczęcia budowy Obwodnicy Metropolitalnej. Wyrok nie jest prawomocny, więc zaskarżającym go stronom przysługuje prawo do dalszych odwołań.
więcejPowstanie ważne rondo na południu Gdańska
Powstanie ważne rondo na południu Gdańska Zastąpienie rondem istniejącego skrzyżowania ul. Niepołomickiej, ul. Czerskiej i ul. Starogardzką ma rozwiązać część problemów motoryzacyjnych mieszkańców tej najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdańska.
więcej